montaż reklam wielkoformatowych
Plakaty na ściany

Masz wiele placówek i chcesz okleić szybko i sprawnie swoje witryny? Jesteśmy specjalistami od dużych projektów!

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że reklama wielkoformatowa to jeden z najbardziej efektownych narzędzi marketingowych. Tego rodzaju reklamy odznaczają się nie tylko wielkimi gabarytami, które siłą rzeczy znacząco powiększają bazę odbiorców, ale również doskonale przemyślaną lokalizacją. Oba aspekty finalnie sprawiają, że konkretny projekt graficzny, na którym na ogół pojawia się logotyp danej firmy dociera do masowego odbiorcy, mając szansę najpierw zaistnieć w jego świadomości, a następnie zachęcić do skorzystania z usługi lub produktu. Druk wielkoformatowy to w obecnych czasach sposób na realizację nienachalnej reklamy, która stanie się unikatowym i przyciągającym uwagę elementem w przestrzeni miejskiej. Nasza oferta to wyjątkowo dobre połączenie najwyższej jakości wykonania i nowoczesnego podejścia do marketingu, który jest podstawą w każdej branży. Jakie możliwości oferujemy swoim klientom? 
Folie reklamowe 
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że marketing outdoorowy to jedna z najskuteczniejszych form przekazu konkretnych treści i sposób na bardzo szybkie docieranie do klientów. Oferujemy przygotowanie oraz montaż folii reklamowych, które z powodzeniem mogą dekorować szyby, pełniąc jednocześnie funkcję marketingową. Nasze folie reklamowe odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Z kolei profesjonalne podejście pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, które spełnią wszelkie oczekiwania. 
Plakaty na ściany 
Dobrze zaprojektowany plakat zawsze zwróci na siebie uwagę. Plakaty na ścianę to z pewnością oryginalny sposób na przekazanie konkretnych treści. Mogą stanowić stylową dekorację wnętrza i jednocześnie pełnić funkcję marketingową. Oferujemy fantastyczne pod względem jakości plakaty, które uświetnią każdą przestrzeń. 
Banery reklamowe
Reklama zewnętrzna może przybierać bardzo różne formy. Wiele zależy od budżetu oraz możliwości przestrzennych. Czasami jedynym słusznym wyborem mogą okazać się banery reklamowe, które zawisną w najbardziej widocznych miejscach, stając się przepustką do wielkiej ilości potencjalnych klientów. I w tym przypadku jakość wykonania ma pierwszorzędne znaczenie. Oferujemy banery powstające na bazie wytrzymałych materiałów oraz zachwycające możliwości pod względem druku, dzięki którym każda realizacja będzie odznaczać się zachwycającym efektem końcowym. 
Fototapety
Fototapety to bez wątpienia niezwykle atrakcyjny sposób na udekorowanie wnętrza i stworzenie pożądanego klimatu w danym miejscu. Tego typu rozwiązanie sprawdza się we wnętrzach. Dobrze zaprojektowana fototapeta może stać się wizytówką danego miejsca i niebanalbym elementem wystroju. Oferuje najwyższą jakość druku i tym samym świetne odwzorowanie kolorów. 
Backlighy/Citylighty
Backlighty i citylighty są domeną przestrzeni miejskiej. Te niewielkie podświetlane reklamy pojawiają się przede wszystkim w uczęszczanych miejscach, np. na przystankach komunikacji miejskiej lub na deptakach. Zaletą tego rodzaju reklam jest fakt, iż sprawdzają się zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. 

Scroll to Top