montaż reklam wielkoformatowych
Folie reklamowe

Oklejanie witryn na Twoich punktach usługowych? Zleć tę usługę profesjonalistom!

W XXI wieku przestrzeń publiczna i miejska stały się w dużej mierze przestrzenią reklamową, w której każdy proponować przechodniom swoje produkty i usługi lub też znaleźć, te które go interesują. Miasto przemawia do nas milionem kolorów, tekstem, chwytliwymi hasłami i zaskakującymi sloganami, które zapewniają firmom większe zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów. Stickermedia to doświadczona agencja reklamowa zajmująca się drukiem wielkoformatowym oraz montażem, która zajmuje się zleceniami na terenie całej Polski. Ma na swoim koncie setki zakończonych sukcesem kampanii sprzedażowych i marketingowych, a także tysiące mniejszych realizacji.  Jakie dokładnie świadczy usługi i kiedy warto z nich korzystać? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na ten temat. 

Folie reklamowe, plakaty i fototapety

Plakaty na ściany, fototapety oraz folie reklamowe (szczególnie do oklejania szyb lokali) to doskonały sposób na to, aby uświetnić wnętrze posiadanego lokalu czy też jego witrynę proponowaną ofertą. Dzięki plakatom i fototapetom odpowiednie treści mogą znaleźć się w reprezentacyjnej i widocznej części lokalu, a z kolei przyklejane na szybach folie reklamowe stanowią pierwszą informacje na temat sprzedawanych produktów czy też świadczonych usług. Oklejone szyby będą widziane już przez przechodniów i mogą zachęcić ich do wejścia do środka. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzą się zarówno w przypadku sklepów i butików, jak i salonów kosmetycznych czy wielu innych punktów.

Bannery reklamowe i siatki mesh

O ile bannery reklamowe są większości ludzi całkiem dobrze znane, o tyle o wiele mniej wiemy na temat siatki mesh. Podobnie, jak banner reklamowy, służy ona do tworzenia zewnętrznych i widzianych z daleka reklam. W tym wypadku jednak konstrukcja siatki z oczkami i zastosowanie metalu lub innych trwałych materiałów zapewnia jej odporność na działanie wody, wiatru, skrajnych temperatur czy nawet promienie UV. Na siatce tego rodzaju może znaleźć się dowolny nadruk, a jej konstrukcja sprawia, że może być z powodzeniem montowana zarówno na ogrodzeniach i elewacjach, jak i na rusztowaniach. Wielkim walorem siatki mesh jest fakt, że w przeciwieństwie do wielkich bannerów i standardowych reklam przepuszcza ona światło, a w związku z tym może być montowana nawet na budynkach mieszkalnych. Bannery i siatki mesh pozwalają na umieszczanie w przestrzeni publicznej wielkich reklam, które są widoczne z dużych odległości przez przechodniów oraz kierowców. Zazwyczaj znajdują się na nich podstawowe informacje na temat świadczonych usług oraz adres strony czy numer kontaktowy, które można bardzo szybko zapisać w razie zainteresowania.

Backlighty i citylighty

Nasza firma zajmuje się również montażem atrakcyjnych citylightów oraz backlightów, stanowiących już integralny element każdego miasta. Citylighty to reklamy w postaci tablic ogłoszeniowych, które zwykle są podświetlone i bardzo często znajdują się na przystankach tramwajowych i autobusowych. Z kolei backlighty to ich nowocześniejsze odpowiedniki, w których zastosowano podświetlane wyświetlacze LCD. 

Scroll to Top