montaż reklam wielkoformatowych
Plakaty na ściany

Czym jest montaż alpinistyczny reklam?

Przestrzeń publiczna od dekad wykorzystywana jest do reklamowania najróżniejszych firm, usług czy produktów. Reklamy tego rodzaju umieszczane są w różnych miejscach i rozmaitych formach, jeśli jednak znajdują się one w trudno dostępnych miejscach, takich jak drapacze chmur czy skały, mówimy już o montażu alpinistycznym. Firma Stickermedia współpracuje z doświadczonymi specjalistami posiadającymi odpowiednie uprawnienia, dla których praca na dużej wysokości stanowi chleb powszedni. Jakie zlecenia są w stanie wykonywać? Poniżej znajduje się kilka propozycji.

Reklamy na mniejszych wysokościach

Pracownicy oraz współpracownicy Stickermedia mają doświadczenie w montażu standardowych reklam, które umieszczane są w przestrzeni publicznej. Należą do nich na przykład wszelkie tablice reklamowe, backlighty i citylighty, czyli podświetlane tablice pojawiające się najczęściej na przystankach, fototapety, plakaty na ściany czy też folie reklamowe, a szczególnie te do oklejania szyb lokalu. Druk wielkoformatowy w wielu przypadkach pozwala na jednak reklamie zawrzeć wszelkie niezbędne informacje, które doświadczeni pracownicy montują w wybranych miejscach. Dzięki ich profesjonalizmowi reklamy różnego rodzaju mogą być montowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz i to na różnych wysokościach.

Bannery i siatki mesh, czyli reklamy w najdziwniejszych miejscach

Bannery reklamowe są znane w Polsce od lat i pojawiają się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i poza nią. Bardzo często zwięzłe reklamy tego rodzaju można zauważyć na elewacjach czy mostach. Siatki mesh są najczęściej wykonane z metalowej siatki, która jest odporna na czynniki zewnętrze, a przede wszystkim na silne podmuchy wiatru. Mogą być więc wieszane na dużych wysokościach, dachach czy rusztowaniach. To właśnie tutaj nieoceniona jest praca naszych współpracowników, którzy na co dzień zajmują się montażem alpinistycznym. Montując reklamy w najróżniejszych i nieraz zupełnie nietuzinkowych miejscach są w stanie zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale również wszystkim osobom postronnym.

Kasetony i pylony reklamowe

W ofercie firmy znajdują się również kasetony i pylony reklamowe. Chociaż obie nazwy mogą brzmieć dość enigmatycznie, to w rzeczywistości niemal każdy z nas ma z nimi kontakt na co dzień. Kasetony reklamowa to jedno lub dwustronne tablice reklamowe, na których znajdują się najczęściej nazwa i logo firmy. Mogą być montowane zarówno tuż nad wejściem do danego lokalu, jak i w innych miejscach na budynku, stanowiąc reklamę widoczną z daleka. Z kolei pylony reklamowe to nic innego, jak wolnostojące obiekty reklamowe z podstawowymi informacjami na temat jakiejś firmy. Są bardzo często spotykane na stacjach benzynowych.

Litery przestrzenne i neony

Litery przestrzenne i neony stanowiły integralną część wielkich miast już na początku XX wieku, co widać na starych pocztówkach czy zdjęciach. Nasza firma oferuje możliwość montowania ich w najróżniejszych miejscach i na różnych wysokościach. Znalezienie optymalnego miejsca na reklamę może sprawić, że będzie ona widoczna z najróżniejszych punktów miasta i to zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

Scroll to Top