montaż reklam wielkoformatowych
Bannery reklamowe

Nowe trendy w projektowaniu i produkcji oklejania obiektów: Innowacyjne rozwiązania dla marki

Stickermedia to doświadczona agencja reklamowa, która specjalizuje się w tworzeniu i montażu najróżniejszych form reklamy zarówno we wnętrzach, jak i w przestrzeni publicznej. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy doprowadziło do stworzenia udanych kampanii marketingowych i sprzedażowych na terenie całej Polski, o czym świadczą liczby. Firma działa od dziesięciu lat na terenie szesnastu województw i ma na swoim koncie setki tysięcy metrów kwadratowych wyklejonych witryn. Jakie formy reklamy znajdują się w ofercie i pomogą w promocji firm oraz marek? Poniżej znajduje się kilka propozycji. 

Bannery, tablice i siatki mesh, czyli warianty do zadań specjalnych

Bannery reklamowe, tablice reklamowe oraz siatki mesh umożliwiają tworzenie wielkich reklam, które są widoczne z daleka i natychmiast przyciągają uwagę. Tablice mogą być stawiane przy drogach, a bannery wieszane na fasadach budynków czy mostach, a dzięki temu zauważyć je może każdy przechodzień czy kierowca. Zwykle znajduje się na nich krótki slogan oraz dane umożliwiające kontakt, dzięki czemu zainteresowani mogą szybko poznać szczegóły oferty. Zaletą siatek mesh jest ich ażurowa konstrukcja, która sprawia, że są odporniejsze na wiatr. W rezultacie mogą być z powodzeniem wieszane w trudno dostępnych miejscach, które są podatne na działanie czynników atmosferycznych.

Folie reklamowe, plakaty i fototapety

Te trzy opcje zazwyczaj stosowane są w miejscach znajdujących się na wysokości oczu potencjalnych klientów i we wnętrzach. Folie reklamowe (szczególnie do oklejania szyb lokali) pozwalają zareklamować produkty lub usługi, jakich można spodziewać się wewnątrz. Plakaty stanowią od lat jedną z najpopularniejszych form reklamy w przestrzeni publicznej, ponieważ mogą być wieszane na fasadach budynków, słupach ogłoszeniowych, na murach czy w poszczególnych lokalach. Najczęściej informują odbiorców o planowanych imprezach czy eventach kulturalnych. Wielką zaletą fototapet jest możliwość dostosowania ich wielkości do wymiarów oklejanej ściany, dzięki czemu reklama może stanowić spójną całość, a nie element wyrwany z kontekstu. Druk wielkoformatowy oferowany przez Stickermedia to gwarancja wysokiej jakości i wiernego odwzorowania kolorystki, przez co reklama może bez problemu sprostać wyobraźni zamawiającego.

Backlighty, citylighty i pylony

Wszystkie stanowią formę reklamy o średniej wielkości. Nie są tak małe jak plakaty, ale i nie dorównują bannerom reklamowym. Backlighty i citylighty najczęściej znajdują zastosowanie w wiatach przystanków autobusowych czy tramwajowych. Te pierwsze to wyświetlacze ukazujące treści reklamowe, które znakomicie sprawdzają się zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku. Citylighty to tablice ogłoszeniowe, które umieszczane są w szklanych gablotach i najczęściej są podświetlane w późnych godzinach. Jeśli zaś chodzi o pylony reklamowe, to są one wysokimi słupami, na których mogą znaleźć się liczne reklamy. Najczęściej mamy z nimi do czynienia na stacjach benzynowych, a ich wysokość sprawia, że są doskonale widoczne z większej odległości.

Neony i litery przestrzenne 

Jeśli są odpowiednio zaprojektowane,  to mogą dodać uroku każdemu miastu. Widoczne nawet w nocy neony nadają miastu nieco wielkomiejskich wibracji, a przy okazji stanowią skuteczną reklamę. Podobnie, jak litery przestrzenne, mogą być z powodzeniem montowane na fasadach budynków. Najczęściej spotyka się je na domach handlowych i to właśnie one informują klientów, jakie sklepy znajdują się w środku.

Scroll to Top